Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayara şifre koyma

824 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda yeni başlayanlar için yada Bilgisayarına şifrenin nasıl koyulacağını bilmeyenler için Görsel Video şeklinde anlatacağım.

Bilgisayarımızı bireysel olarak kullanıyorsak ve başka yabancı gözlerin bilgisayarımızdan uzak tutmak için şifre koyarak kendimizi güvende hissederiz. Bilgisayarımıza bir çok değişik yönden şifreleme koyabiliriz. Bu şifrelemeler’den biride Syskey Komutunu kullanarak şifreleme yapabiliriz. Bu konu Hakkında Bilgi için Buradan gidebilir ve konuyu detay şekilde öğrene bilirsiniz.

bilgisayara şifre koyma

Diğer şifreleme ise Kullandığımız Bilgisayarda Admin ise yani Yönetici isek Admin hesabını şifreleye biliriz. Yada Bilgisayarınıza yeni bir kullanıcı oluşturarak buna şifre vermektir.

Bu Hazırladığım Video’da Admin Kullanıcı işin Bir şifre belirleyeceğiz ve Birde Yeni Bir kullanıcı açarak Buna şifre vereceğiz. Bu konuda Hazırladığım Video sizlere bir fikir verecektir.

bilgisayara şifre koyma , bilgisayar açılışında şifre sorması bu gibi konularda mutlaka işinize yaracaktır. Yabancı gözlerden korumuş olacaksınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın