Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] 80070002 Hatası ve Çözüm Yolları

5.669 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda performanslı ve stabil olarak çalışmasını her kez ister , Bilgisayarınızda yüklediğiniz yeni programlar yada güncellemelerden sonra bir hata ile karşılaşmak her an mümkündür.

Bilgisayarınızı açtığınızda karşınıza 80070002 hatası kodu alabilirsiniz. Nedir peki 80070002 hatası ?  Bu hatalar dediğimiz gibi güncelleme veya yüklediğiniz bir programın eksik yüklenmesinden kaynaklı olarak size hata verir.

ilk önce sizin iyi bir gözlemleme yapmanız gerekmektedir. En son Ne yüklediğiniz ? En son yüklediğiniz Program var ise Bu programı kaldırıp tekrar deneyiniz. Bu hata programla ilgili ise aygıt çakışmasından kaynaklı olabilir.

Bunun için Aygıt Çakışması ile ilgili Bilgi edinmeniz gerekmektedir. Eğer Bilgisayarınıza Yeni Bir donanım eklediyseniz Bu donanım güncel Sürücülerini orjinal web sitesinden bularak güncel sürücülerini yükleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] 80070002 Hatası ve Çözüm Yolları (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Abi selamün aleyküm pc me advanced system care adlı programı yükledikten sonra PC yi hızlandırmak için disk birleştirdim sonrada kapatıp açtığımda Windows ürün etkinleştirme hatası diye bişey diyor lisans denetlemesi engellendi falan filan 0x80070002 diye hata ve PC hiçbir şekilde açılmıyor güvenli modda bile ne yapmalıyım

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın