Sponsorlu Bağlantılar

başlat menüsü’ne web sitesi nasıl eklenir?

647 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda Sık kullandığınız bir Web siteni Başlat Menüsüne Nasıl Eklerim konusunda biraz paylaşım yapmak istedim. Bir veya bir çok siteyi sıklıkla ziyaret ediyorsunuz , yada sık kullandığın bir site var bunu Başlat menüsüne Nasıl Eklerim’de hızlı bir şekilde erişim olarak düşündünüz mü ?

Aslında bu çok kolay yalınız bunun için İnternet  Explorer Tarayıcınızı kullanmanız gerekecek, internet explorer olarak sık kullandığınız site açılacaktır. Bunun için internet explorer açıyoruz ve Başlat Menüsüne Ekleyeceğiniz Siteyi açıyorsunuz.

 

Daha sonra Alt + X yada Dosya kısmına giriyorsunuz Buradan Siteyi Başlat Menüsüne Ekle kısmında Sitenizi Ekleyebiliyorsunuz. Sizler için hazırladığım Bu video izleyerek Nasıl Yapıldığını daha ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

 

Başlat Menüsüne Site eklemenin amacı Hızlı bir erişim sağlamak yada çocuklar için açılmasını istediğiniz siteler varsa onu kullanmaya zorlamak olacaktır., başlat menüsüne bu şekilde web site ekleme yapılabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın