Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Google Chrome Donma Sorunu Nasıl Düzelir

14.219 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorsanız ve Belli Bir süre Sonra Tarayıcınız donma mı Yapıyor ? Bunun için Proxy Ayarlarında Küçük bir Ayar Yapmak gerekmetesiniz. Bunun için Tarayıcınızın Ayarlar > Gelişmiş Ayarları Göster > Ağ Altında Proxy Ayarlarını Değiştir   kısmına giriyoruz Açılan Pencere’de Yerel Ağ Ayarları Kısmına Giriyoruz .

Ayarları Otomatik Algıla kısmındaki Onay Kutucuna işareti koyuyoruz ve tamam diyerek işlemi Sonlandırıyoruz.

 

Aslında Bu Ayarlar Default olarak gelmektedir. Bu ayarlarda bir değişiklik yok ise Google üzerinde Bir Güncellemeyi beklemek gerekmektedir. Çünkü Google dan kaynaklanıyor olabilecektir. BU Güncelleme ile çözülmesi mühtemel olacaktır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] Google Chrome Donma Sorunu Nasıl Düzelir (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. dediklerinizi aynen yaptım fakat sorun çözülmedi. 10 saniyede bir takılıyor kapanacak gibi oluyor kasıyor tekrar düzeliyor. bu sorunu çözemedim gitti

  2. Arkadaşlar bunların hiç birine gerek Chrome ile tek bağlantısı olan kullandığınız işletim sistemi güncelleme almıyor diye Adobe Flash player de güncel olmuyor dolayısı ile bu yüzden Windows Uptade’den Windows’u güncelleştirin. kb3209498 güncellemesi

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın