Sponsorlu Bağlantılar

Twitterda retweet nasıl kapatılır?

5.658 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter 140 karakter içeren duygularınızı düşüncelerinizi paylaşabileceğiz mini bir blog sitesidir. Twitter’da bir çok kişiyi takip edebilirsiniz yada Takipçiniz olabilir. Bir çok kişinin atmış olduğu tweetleri paylaşmak için Favori’ye ekleyebilirsiniz yada Retweet yapabilirsiniz. Retweet ne anlama geliyor bunuda kısa açıklamak gerekirse Takip ettiğiniz kişilerin atmış olduğu tweetleri paylaşmak olarak diyebiliriz bu şekilde ise takipci sayınızı artırabiliyorsunuz.

Sizin Takip ettiğiniz bir kişi takipçi sayısı çok olabilir Reklam amaçlı olarak yada çok reetweet yapan kişinin reetweet lerini engellemek mümkündür. Buda Sizin duvarınızı bir şekilde temiz tutmaya sebep olur.

Şimdi Konumuz olan Reetweet’leri Nasıl Engelleriz ? Twitter bu özelliği getirerek Reetweet yapmayı engellemek için bir özellik getirdi. Şimdi bu Özelliği Nasıl Kullanırız.

Reetweet Yapan kişinin Profiline Geliyoruz

 

Ayarlar Kısmına Giriyoruz ve Retweetleri Kapat Kısmında , Reetweet yapan kişi engellemiş oluyoruz. Artık bundan sonra reetweetlerini göremeyeceksiniz.

Arama Tags & Etiket;

retweetleri kapat , retweetleri kapatma kodu, retweetleri kapat nasıl kapatılır, retweetleri kapat engelleme , retweetleri kapat nasıl engellenir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Twitterda retweet nasıl kapatılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik ücretsiz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın