Sponsorlu Bağlantılar

Skype ile tarayıcı üzerinden görüşme nasıl yapılır?

4.121 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Skype ile tarayıcı üzerinden görüşme nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Bilindiği gibi Skype internet üzerinden sesli mesaj,sesli konuşma,Görüntülü arama ve text mesaj gönderebileceğiniz popüler bir uygulamadır. Skype microsoft geçtik den sonra yeni güncellemeler ile kalitesini artırmaya devam ediyor.

Skype programını bilgisayarınıza indirip kullana bileceğiniz gibi mobil tablet yada akıllı telefonlarınız da kullana bileceğiniz uygulama türleri de vardır. Bu yazımızda bilgisayarımızda kullandığımız tarayıcılar üzerinden skype ile nasıl arama yapabiliriz bunun hakkında bilgi vermek istiyorum.

Tarayıcı üzerinden skype ile görüşme yapabilmek için microsoft tarafından yayınlanan bir eklentiyi kurmak gerekmesiniz. Bu tarayıcı eklentisi explorer,chrome,mozilla  uyumlu çalışmaktadır. bunun için bilgisayarınızda skype kurulu olmasına gerek yoktur.

Hesabınızla ile outlook girişi yapıyorsunuz.

Gülen adam resmine basıyorsunuz daha sonra bir pencere acılacaktır

Skype contacts yazan kısma basıyoruz.

Get Started > I agree adımlarını izliyoruz.

Daha sonra msi uzantı dosya indiriyor ve kurulumdan sonra görüşmeye başlayabilirsiniz.Bununla birlikte outlook.com üzerinden sevdiklerin ile Skype’nin tadını çıkaracaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Skype ile tarayıcı üzerinden görüşme nasıl yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhaba İe tarayıcısını kullanıyorum outlook skype eklentisini otomatik olarak kurmuş bunu nasıl kaldırabilirim. Birde msn.com dan outlook simgesine tıkladığımda mailimi otomatik olarak aaçıyor bunu nasıl engelleyebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın