Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Mobil İnternet’den İndirme Yapamıyorum?

11.907 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefonlarda , İphone , Samsung , Lg , HTC gibi android işletim sistemi kullanan telefonlarda bir uygulama veya herhangi bir şeyler indirmeye kalktığınızda sadece wifi yani kablosuz ağ üzerinden indirme yapıyor , mobil internet‘den indiremiyor olabilirsiniz.

Mobil veri üzerinden indirme yapmak istiyorsanız bir kaç ayar yapabilirsiniz. Bunun kullandığınız telefon modeline göre değişebilir . Eğer Android için bu sınırlamayı kaldırmak istiyorsanız . Ayarlar > Veri Kullanımı > Medya > arka plan verilerini sınırla önündeki tik işaretini kaldırmanız yeterli olacaktır.

İphone hücresel veri kullanımı Ayarlar > Hücresel > buradan hangi uygulamayı hücresel veri kullanımı engelli ise kaldırabilir veya uygulama indirme , güncellemeleri tekrar kapatabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

iphone hücresel veri kullanımı , android hücresel veri kullanımı , uygulama indirme , güncelleme , nasıl , iphone hücresel veri kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın