Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Telefon & Cihaz’a Whatsapp Bilgilerini Aktarma

854 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Züleyha

Soru Gönder : Eski kullandığımız telefonumdaki resim , mesajlarımı , videolarımı yani whatsapp bilgilerini nasıl yeni cihazıma aktarım yapabilirim ?

Cevap : Takipçilerim tarafından gönderilen sorulara cevap vermeye devam ediyorum, iş yoğunluğu ve gelen soruların yoğunluğu nedeni ile cevap cevap veriyorum . Züleyha hanımın cevabını vermiş olduğu mail adresine dönüşü yapılmıştır.

Dünyaca ünlü olan anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’de telefon değişikliği veya herhangi nedenlerden dolayı görüşmelerinizin bir yedeğini almayı unutmayınız. Aldığınız bu yedek ile değiştirdiğiniz yeni cihazınıza bu sohbet konuşmalarını aktarabilirsiniz.

Whatsapp Konuşmaların bir yedeğini almak için Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği Adımlarını kullanarak Konuşmaların yedeğini oluşturabilirsiniz.

whatsapp sohbet yedeği alma

Benim Cihazım İphone olduğu için anlatımı bunun üzerinden yaptım , eğer Android cihaz kullanıyor iseniz yöntem adımları aynı ama giriş menüleri farklı olacaktır.

Sohbet Yedeğini Videolarınızı dahil edebilir veya kapata bilirsiniz. Otomatik Yedekleme işlemini günlük , haftalık gibi belirli periyodik zamanlama dilimi ile yapabilirsiniz.

Yeni Telefona bu sohbet geçmişini yüklemek için Whatsapp Uygulamasını yüklediğinizde size soracaktır. Sohbet Geçmişini yükleyim mi ? diyerek sizde onayı vererek sohbet yedeğini geri yüklemiş olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

Whatsapp sohbet yedeği nasıl geri yüklenir , whatsapp sohbet yedeği nasıl geri alınır , yeni cihaza whatsapp yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın