Sponsorlu Bağlantılar

Line’da saklı sohbet nedir ve nasıl yapılır..?

363 views
Sponsorlu Bağlantılar

Line internet üzerinden ücretsiz sesli , görüntülü arama yapabileceğimiz ücretsiz olarak akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Whatsapp gibi tango gibi pek popüleritesi olmasa da kullanımı yaygınlaşmaktadır. Bununla birlikte yeni güncellemeler ile birlikte sohbet bölümüne Saklı Sohbet özelliği geldi.

Saklı Sohbet Özelliği ?

Seçtiğiniz kişi ile sohbet etmek için sohbet penceresini açıyorsunuz

line saklı sohbet

 

kırmızı yuvarlak içine alınan yerde OK işareti aşağı doğru görürsünüz buna bir kere dokunduğunuzda bir pencere açılacaktır. Bu pencerede görünen kilitli icon saklı sohbet kısmına dokunduğunuzda o kişi ile saklı sohbet yapabileceksiniz. saklı sohbet nedir ; Sohbet edeceğiniz kişi ile sohbetinizi bitirdiğinizde belirleyecek süre sonrasında o mesaj otomatik silinecektir.

saklı sohbet nasıl yapılır

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi İsmin önüne kilit resmi gelmektedir. Daha sonra bu saklı sohbetin belirli zaman sonra silinmesi için Zamanlayıcı butona basarak Bir zaman dilimi seçeceğiz.

Bu zamanlayıcı bölümünde 2 Saniye , 5 Saniye ile 1 hafta arasına kadar tercihlerden birini seçerek mesajlarınızın otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Line’da saklı sohbet nedir ve nasıl yapılır..? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba line hesabında bir kişiyi saklı sohbet seçenegi yapılmış bilmeden bu saklı sohbet o kişiden nasıl kaldırılır lütfen acil resimli olarak yardımcı olursanız çok men mun olurfum.
    Yapacagınız paylaşım ve bilgilendirmeden dolayı şimdiden tşk ederim.

    Not.. Linede kişi de bulunan anahtar(saklısohbet) nasıl kaldırılır ve silinir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın