Sponsorlu Bağlantılar

Yeni başlayanlar için karekod oluşturma

155 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda karekod oluşturmak konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Günlük hayatımızda birçok yerde karşımıza çıkan karekodlar, ilaç kutularında, Banka Atmlerinde, web sitelerinde, HES kodu olarak bir şekilde kullanmaktayız.

Yapılacak şeyleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek amaçlı olarak mobil cihazlardan bu kodu okutarak gerekli bilgileri elde edebiliriz.

Eğer sizde kendi bir sitenizde karekod oluşturmak istiyorsanız daha önceki konumuzda da verdiğimiz link adresimiz https://ademocut.com/qr-kodlu-kartvizit-olusturma/ adresimizden detaylı bir karekod oluşturarak kartvizitler de veya internet siteniz üzerinden kolaylıkla paylaşarak size ziyaretçilerinizin veya müşterilerin kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun dışında karekod oluşturmak için Google Play Store, Apple Stores mağazalarında bu tür uygulamaları da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu konumuzda yeni başlayanlar, acemiler için karakod oluşturmak konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın