Sponsorlu Bağlantılar

Yanlışlıkla Atılan İnstagram Hikayesi Nasıl Silinir?

22.515 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bu konumuzda “instagram hikaye silme” konusu üzerinde duracağız. Yeni gelen Hikaye özelliği ile 20 saniyelik ve 24 saat süre ile kalacak kısa videolar veya fotoğraf atarak takipçilerin izlenmesini sağlayabilirsiniz. peki paylaştığınız instagram hikayesi nasıl silinir , instagram hikayesi nasıl kaldırılır? bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

önceki konularımızda instagram hikaye gizleme konusu anlatmıştık. Bu sefer ise hikaye silme konusu resimli bir şekilde anlatmaya çalışalım.

instagram hikayesi nasıl silinir?

  • Paylaştığınız İnstagram Hikayesi üzerine gelin ve izlemek için sizde açın

 

paylaştığınız instagram hikayesi izlerken yapmanız gereken paylaşımı aşağıdan yukarıya doğru parmağınız ile yukarıya doğru çekin. 

 

bu açılacak pencerede video veya resimleri izleyen kişileri ve görüntülenme sayısını , telefona indirmek için buton ve hikaye silmek için çöp tenekesi işaretini göreceksiniz. Paylaştığınız videoları çöpe yollamak için sil botuna bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. 

Bunun dışında Profil > Ayarlar ( Dişli Çark ) > Hikaye Ayarlar > Hikayeyi Gizle adımlarını izleyerek belirli kişilerden hikaye gizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Buradan seçtiğiniz kişilerin görüntülenmesini , izlemesini kapatarak saklayabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

hikaye silme , hikaye nasıl silinir instagram , insta hikayesi nasıl kaldırılır , instagram hikaye silme , instagram Boomerang hikayesi silme , yanlışlıkla paylaşın hikaye nasıl silinir , instagram hikayemi kaldırmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Yanlışlıkla Atılan İnstagram Hikayesi Nasıl Silinir? (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın