Sponsorlu Bağlantılar

Yandex seo ipuçları

133 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, şimdiye kadar hep Google seo üzerinde durmuştuk. Bu konumuzda 5 veya 6 sene önce hayatımıza giren Yandex arama motoru ve bununla alakalı olarak Yandex Seo konusunda nasıl yol izleyebiliriz bununla ilgili olarak ipuçları sunacağız.

Google kadar olmazsa da Yandex şu aralar %3 veya %5 oranında bir paya sahip olması ve bizde bu paydan nasiplenmek bu payda yer almak için Yandex Seo çalışması yaparak Yandex de yerimizi alabiliriz.

YANDEX SEO

Bunun için Yandex de yerimizi alabilmek için Yandex Webmaster üzerinden bir kayıt oluşturmamız gerekecektir. Yandex Webmaster da yerimizi almak için “https://webmaster.yandex.com” adresi üzerinden sitenizi kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Yandex Webmastere kayıt olarak bir yandex hesabınızın olması gerekmektedir. Yandex de hesap açtınız ve bu hesap üzerinden sitenizi Yandex webmastere ekleme yapınız.

Google search konsol benzeri olan yandex webmaster de bir çok raporlama yapabilirsiniz. Yandex fav icon önem verdiğini söylemeden de geçmeyelim. Aramalarda sitenizin fav ico’nuda görüneceği için ziyaretçi çekmede işe yarayacağını dile getirmektedir.

Bu konumuzda Yandex de yerinizi almak için Yandex seo çalışması yapmanızı tavsiye etmekteyiz.  Bunun içinde Google da olduğu gibi Yandex WebMastere sitenizi eklemek suretiyle verimlilikten yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın