Sponsorlu Bağlantılar

Yandex otomatik form doldurma nasıl kapatılır

420 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Yandex form tanımlama kapatma konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Son zamanlarda oldukça kullanımı fazla olan popüler internet tarayıcı, web browser Yandex de Google Chrome de olduğu gibi otomatik form doldurma özelliği olduğunu biliyoruz.

Saten Google ile hemen hemen aynı olan Yandex de otomatik form tamamlama özelliğini devre dışı bırakmak, kapatmak için sizlere bu işin nasıl yapılır tarafını anlatacağız.

Sizden başka kullanan kişilerin otomatik tanımlama özelliği sayesinde bu bilgilere kolaylıkla ulaşabileceği ve bilgilerinizin güvende olmayacağı için bu özelliği kapatmak gerekebilir. Bizde hemen bu konuda Yandex otomatik form doldurmayı kapatma özelliğini devre dışı bırakalım.

YANDEX OTOMATİK FORM DOLDURMA ÖZELLİĞİNİ KAPATMAK

Popüler Yandex Web Browser kullanıyorsanız aşağıda adımlarla form doldurmayı devre dışı bırakınız.

Ayarlar > Araçlar > otomatik doldurma bu adımları takip ederek bu ayarlara ulaşabiliriz.

Otomatik doldurma > otomatik form doldurmayı öner kısmından bu özelliği devre dışı bırakınız. Daha önceden girilen veriler, bilgiler varsa “kaydedilen veriler” yazan kısmından bu bilgileri erişerek silebilirsiniz.

Yandex otomatik doldurma kapatmak için bu işlemleri kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca kayıtlı bilgileri silebileceğiniz adımlar bunlardır.

Bu konumuzda otomatik form doldurma yandex de bu adımlar nasıl yapılır bunu sizlere anlatmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın