Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} ERR_CONNECTION_RESET hatası

17.000 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanmış olduğunuz Mozilla – Firefox , Google Chrome , Explorer , Yandex tarayıcılar’da her hangi bir web sayfası açtığımız’da ERR_CONNECTION_RESET hatası ile karşılaşabilirsiniz.

Bu sorun neden kaynaklanıyor ? Bu sorun , kendi kullandığınız bilgisayarın dns ayarlarından veya karşı tarafın yani bağlantı kuracağınız web sayfasındaki dns sorunları ile ilgili olma ihtimali yüksektir.

indirimli internet

Hata kodu : ERR_CONNECTION_RESET sorunu nasıl çözülür , Bununla ilgili olarak kullandığınız bilgisayar işletim sistemine göre Windows 7 , Windows 8 , Windows 10 sistemlerin çözüm genelde aynıdır.

Not : proxy server kullanıyor iseniz , bununla ilgili olarak siteye proxy ayarlarını sıfırlayın ve normal bir şekilde bağlanmaya çalışınız veya bir vpn eklentisi kullanıyor iseniz , bu eklentileri kapatarak tekrar deneyiniz.

Dns Adresi Nasıl Değişir ?

Güncel Google Chrome Dns Adresleri Dns 1: 8.8.8.8  ve Dns2 : 8.8.4.4 olarak güncelleyin. Bununla birlikte  Open Dns adresleri olan 208.67.222.222 -ve 208.67.220.220 adreslerini kullanarak bu sorunun çözümü sağlamış olursunuz.

Arama Tags & Etiket ;

err_connection_reset ne demek , err_connection_reset sorunu , err_connection_reset çözümü , err_connection_reset hata çözümü , err_connection_reset nasıl çözülür , bağlantı yok hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} ERR_CONNECTION_RESET hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın