Sponsorlu Bağlantılar

Yalın İnternet Nedir?

1.227 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sıkça sorulan sorulardan ( sss ) biri olan yalın internet nedir? konusu üzerinde durmak istiyorum. İnternet almak için bir çok servis sağlayıcısı vardır. Bunlar mutlaka bir koşulları vardır. Kimisi internet aboneliği için televizyon ( tv ) aboneliğinin olmasını zorunlu koşarlar , kimisi internet aboneliği için ise telefon hattının olmasını koşul olarak önünüze sunmaktadır tabi ki bunlar ayrıca ücretlendirme olacağı için biraz külfetli olacak.

indirimli internet

Sizde kullanmadığınız telefon veya televizyon abonelikleri yerine sade bir internet paketi almak isteyebilirsiniz. İşte buna Yalın İnternet denilmektedir. telefon aboneliği olmadan sadece internet aboneliği yapabilmek için nDSL hizmeti olarak yalın interneti tercih edebilirsiniz.

nDSL geniş açılımı ile “Naked Digital Subscriber Line” adının kısa yazılımıdır. sabit telefon ile bağlantıyı kaldırarak geniş bant hizmeti vermektedir.

Yalın İnternet hizmetini bir çok sağlayıcı hizmet olarak sunmaktadır. Avantajı var mıdır? bana göre bir avantajı yok gibi geliyor nedeni ? telefon aboneliğinde vereceğiniz aylık hizmet ücretine yakın bir fiyat çıkartmaları geliyor bana göre bir avantajı yok gibi ama ücret ve tarifeleri siz hizmet veren firmaların sitelerinden öğrenebilirsiniz.

Arama Kelimeleri ;

yakın internet nedir , yalın internet nerelerde kullanılır , yalın internet paketi , yalın internet ne işe yarar , yalın internet aboneliği , yalın internet hizmeti , ttnet yalın internet , turkcell yalın internet

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın