Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi yukarı kaydırarak açılan Aramayı Kapatma

27 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi cihazlarda ana ekran da yukarı kaydırarak açılan arama özelliği nasıl kapatılır bunu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Sizde Xiaomi telefon kullanıyorsanız birçok özelliği ile göz doldurmaktadır. Bunlar arasında pratik, hızlı olarak ana ekrandan parmağınızın ucuyla yukarıya doğru çektiğinizde Google aramaları gelecektir.

Eğer bu özelliği sonlandırıp, devre dışı bırakmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz yönergeler ile işlemi sonlandırabilirsiniz.

XİAOMİ ARAMAYI AÇMAK İÇİN ANA EKRANI YUKARI KAYDIR

Hızlı bir şekilde aramayı etkinleştirmek için telefonun ana ekranında iken ekranı yukarı kaydırdığınızda Google tarayıcı açılacaktır. Şimdi bu özelliği devre dışı bırakıp, kapatmak için;

  • Ayarlar
  • Ana ekran
  • Ana Ekran ( Klasik & Uygulama çekmecesi ile )
  • Aramayı açmak için Ana ekranda yukarı doğru kaydırın

Böylece ana ekranı kaydırarak açılan Aramayı iptal etmiş olacaksınız. Bu özellik bana göre son derece kullanışlı ve acil durumlarda işinize yarayacak bir özelliktir.

İLGİLİ YAZILAR;

XİAOMİ GİZLİ ÖZELLİKLER

XİAOMİ YAZILIM GÜNCELLEMESİ

Bu konumuzda kaydırarak açılan arama nasıl iptal edilir, nasıl kapatılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın