Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran görüntüsü alma nasıl yapılır

272 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu makalemizde Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran resmi alma konusunda sizlere destek vermeye çalışacağız.

Android tabanlı akıllı telefonlar ve tablette ekranında beğendiğiniz bir görünün resmini alarak kayıt ederek sonradan tekrar bakmayı isteyebilirsiniz.

Bu nedenle kullandığınız marka ve modele göre telefonun, tabletin özelliklerine göre ekranı yakalama ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bizimde bu konumuzda Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran görüntüsü çekme konusunda sizlere aşağıda vereceğimiz ipuçları ile ekranın resmi nasıl çekilir, nasıl alınır aşağıda vereceğimiz ipuçları ile sizlere anlatacağız.

XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA

Aşağıda vereceğimiz teknik eğer telefonunuz replika ise ekranının resmini çekmek için farklı menüleri kullanmanıza yol açabilir. Aşağıda adımlar tamamen orijinal telefonlar için geçerli bir adımdır.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekranı yakalamak için Telefonun Sesini Açma + Güç düğmesine birlikte basınız. Biraz bekledikten sonra deklanşör sesi geldiğinde çektiğiniz görüntü telefonun film rulosuna kayıt edilecektir.

İsteğe göre bu alandan telefonun galerisinden bu resmi açabilir düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Böylece Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekranı çekme işlemini yapabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

En hızlı ve pratik olarak kullanabileceğiniz yöntem bu şekildedir. Bu yazımızda Xiaomi Redmi Note 8 Pro görüntüsü nasıl çekilir konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın