Sponsorlu Bağlantılar

Pubg Mobile kullanıcı adı nasıl değişir

203 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bazen ilk açtığınız pubg kullanıcı artık eskisi gibi daha havalı gelmeyebilir bu isim artık komik gelmeye başlayabilir sonradan pubg adını değiştirmek isteyebilirsiniz. Eğer kontrollü gittiğinizde pubg ismini birkaç kez değiştirme imkânı olabilir.

Bizimde bu konumuzda pubg kullanıcı adını değiştirme konusunda sizlere hazırladığımız konumuzda isim nasıl değişir? Bunu anlatacağız.

PUBG MOBİLE ADINIZI DEĞİŞTİRME

Uygun olmayan bir şey olmadığı sürece kullanıcı isminizi değiştirebilirsiniz. Bunun için hemen kullanıcı adınızı değiştirmek için bu işlemin nasıl olduğuna bir bakalım.

  • Adınızı değiştirmek için “isim değiştirme kartı” olması gerekmektedir. Bu karta sahip olmak için pubg mobile 0.4 sürümünün olması gerekmektedir. Eğer yoksa “etkinlikler” üzerinden alabilirsiniz.
  • Ekranın sağ üst köşesinde açılmış öğeler kısmını açınız.
  • Buradan sahip olduğunuz isim değiştirme kartı üzerinde ID numarası yer almaktadır. Bu kartı seçin ve kullanın seçiniz.

Eğer daha önce bu isim değiştirme kartını kullandıysanız bu sefer Seviye 10 kadar tüm seviyeleri tamamlayarak tüm ödülleri toplamanız gerekecektir.

Böylece pubg mobile kullanıcı adı değiştirme için yeni takma isim girebilirsiniz. Takma adı günde bir kez değiştirebilirsiniz. Oyun sırasında birden fazla yeniden ad değiştirme kartına sahip olabilirsiniz. Fakat sadece bir kez değiştirebilirsiniz.

ÖZET;

Konumuzu özetlersek pubg mobile kullanıcı ismi değiştirmek için görevleri, seviyeleri tamamladıktan sonra size isim değiştirmeyle ilgili yeşil renkli kart üzerinden seçerek pubg takma adınızı değiştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Pubg mobile isim değiştirme sınırı günde 1 kere olmak üzere değiştirebilirsiniz. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden isim değiştirme sorunu aldığınız hataları bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın