Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi RedMi Note 5 Pro format nasıl atılır

40 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi RedMi Note 5 Pro nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç ipucu vererek sonradan asıl konumuz olan Xiaomi RedMi Note 5 Pro sıfırlama işleminin nasıl yapılması gerektiğinden bahsedeceğiz.

Xiaomi RedMi Note 5 Pro format atma işlemi genel olarak virüsler, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde cihaz sıfırlanmaktadır. Xiaomi RedMi Note 5 Pro silme işlemi yapılmaktadır.

Xiaomi RedMi Note 5 Pro formatlama işlemi öncesinde telefonun resimlerinin, videoların, telefon rehberi,  önemli notların mutlaka bir yedeğini alınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Xiaomi RedMi Note 5 Pro içindeki tüm bilgileri silmek için yedeklemeyi yaptıktan sonra şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak format atınız.

XİAOMİ REDMİ NOTE 5 PRO SIFIRLAMA NASIL YAPILIR

Xiaomi RedMi Note 5 Pro hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle yapacağız. Bunlardan ilki telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri ise telefonun üzerinde yer alan donanım tuşlarını kullanarak cihazı sileceğiz.

Ayarlar >> Menü >> Yedekle ve Sıfırla >> Fabrika Ayarları Sıfırla >> Telefonu Sıfırla >> Her Şeyi Sil menüleri üzerinden cihazı ilk gün gibi eski haline geri alabiliriz.

XİAOMİ REDMİ NOTE 5 PRO FABRİKA AYARINA SIFIRLAMA

Xiaomi RedMi Note 5 Pro fabrika ayarına geri alma işleminin bir başka yöntemi de telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanmak olacaktır. Bunun için aşağıda adımları takip ederek nasıl cihazın içindeki bilgiler silinir bunu deneyelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın.
  • Telefonun üzerinde bulunan ses açma tuşu + güç tuşuna birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde bu tuşlara basma işlemini bitirin.
  • Wipe Data
  • Wipe Data All
  • Confirm
  • Reboot
  • Reboot System Now

Telefonun üzerinde bu menüleri seçmek için cihazın sesini kısma tuşu yardımı ile güç düğmesini kullanarak menüler arasında geçebilirsiniz.

Bu konumuzda Xiaomi RedMi Note 5 Pro fabrika ayarına geri alma işleminin nasıl yapıldığı, nasıl yapılacağı hakkında bilgi verdik. Doğabilecek zararlar nedeniyle tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın