Sponsorlu Bağlantılar

xiaomi mi a2 lite ekran görüntüsü nasıl alınır

211 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda xiaomi mi a2 lite ekran görüntüsü alma konusunda siz takipçilerimize ve bu konuda arama yaparak gelen kullanıcılara bilgiler vermeye çalışacağız.

Pekin merkezli olan dünyanın 4. Büyük akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin A2 lite modelleri için ekran resmi çekme ya da diğer adıyla ekran görüntüsü almak aşağıda vereceğimiz adımlarla sizlerde kolaylıkla ekranın görüntüsünü çekebilirsiniz.

XİAOMİ Mİ A2 LİTE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ÇEKME

Akıllı telefonunuzun xiaomi mi a2 lite ekranın görüntüsü almak için kullanabileceğiniz donanım tuşları olarak Ses Kısma Tuşu + Güç Düğmesine birlikte basarak deklanşör sesi gelince ekranın resmini çekebilirsiniz.

Böylece telefonun film galerisine kayıt edecektir. Çektiğiniz ekranın fotoğraf görüntülerine galeriden erişim sağlayabilirsiniz. Xiaomi mi a2 take screenshot şeklinde bu işlem bu adımlarla gerçekleştirilmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda adımlarla fiziksel olarak ekranın görüntüsünü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunlarınızı, sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer telefon modelleri ile ilgili olarak sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize ulaşarak sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın