Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Mi 8 Pro format nasıl atılır

41 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi Mi 8 Pro format atma işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler aktaracağız.

Xiaomi Mi 8 Pro sıfırlama işlemi genellikle virüsler, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışlar ve teknik servis öncesinde cihazın içi silinmektedir. Xiaomi Mi 8 Pro formatlama öncesinde cihazın içindeki tüm bilgilerin yedeğini almayı ihmal etmeyin.

Telefon rehberi, videolar, notlar, resimlerin mutlaka yedeğini alınız. Android telefon rehberi nasıl yedeklenir konusunda yazımızı okuyarak nasıl yapılmış öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 Pro silme işlemini başlatmadan önce son kez telefonun şarjının %50 altında olmadığından emin olunuz. Bunlara dikkat ettikten sonra şimdi geldi format atma işlemini başlatmaya.

XİAOMİ Mİ 8 PRO NASIL SIFIRLANIR

Xiaomi Mi 8 Pro silmek için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için aşağıda adımlarla işlemlere başlayacağız.

Telefonun içindeki menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz. Bunun için menüleri kullanarak nasıl sıfırlanıyor hemen inceleyelim.

Menü >> Ayarlar >> Yedekle ve Sıfırla >> Fabrika Ayarlarına Sıfırla >> Telefonu Sıfırla >> Her şeyi sil bu adımlarla telefonun içinden cihazın içinde tüm bilgileri silerek eski ilk günü ayarlara geri alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 Pro hard reset atma işlemini bu şekilde gerçekleştirebiliriz. Birde bununla birlikte cihazın içindeki bilgileri silmek için donanım tuşları kullanarak gerçekleştirebiliriz.

XİAOMİ Mİ 8 PRO NASIL SIFIRLANIR

Telefonun üzerinde bulunan tuşları kullanarak cihazın içindeki bilgileri sileceğiz. Şimdi bunun için nasıl yapılıyor hemen inceleyelim.

  • Telefonu kapalı konuma getirin.
  • Sesi açma tuşu + Güç tuşuna basarak ekrana Logo gelene kadar basınız.
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bırakın.
  • Wipe Data
  • Wipe Data All
  • Confirm
  • Reboot system now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ile gelebilir ve telefonun güç düğmesini kullanarak bu menüleri seçebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

 

Bu konumuzda Xiaomi Mi 8 Pro fabrika ayarına geri alma konusunda nasıl yapılır şeklinde anlatım yaptık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Xiaomi Mi 8 Pro konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın