Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi ikinci alan kapatma

62 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi gizli özelliği olan 2.Alan nedir, nasıl açılır konusunda yeni başlayan kullanıcılar için bilgi vermiştik.

Bu konumuzda Xiaomi ikinci alan iptal etme konusunda nasıl kapatılır, nasıl iptal edilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

İkinci alan tek cihazı ikiye bölerek farklı kullanıcılar için bölüm oluşturarak iki farklı cihaz gibi kullanmak amaçlı MIUI bu özelliği geliştirmiştir.

Xiaomi 2. Alan ile telefonu ikiye bölüyorsunuz ve farklı alanlarda kullanıcılar bu bölünmüş özelliği kişileştirebiliyor. Gizlilik ilkelerine dayalı olarak bu kullanıcılar bir birleriniz dosyalarını, resim, videolarını göremedikleri için rahatlıkla kullanabilecekleri bir özelliktir.

Şimdi asıl konumuza gelecek olursak Xiaomi ikinci alanı kapatma konusunda açtığınız bu özelliği nasıl iptal edilir bunu bahsedeceğiz.

XİAOMİ İKİNCİ ALANI İPTAL ETMEK

Xiaomi 2. Alanın devre dışı bırakmak için telefonumuzun ayarlarından girerek çıkış yaparak bölünmüş alanı sileceğiz.

Ayarlar > Özel Özellikler > İkinci Alan > bu alan üzerinde küçük çöp kovası simgesini göreceksiniz. Bu alandan açtığınız ikinci alanı kolaylıkla silebilirsiniz.

Xiaomi ikinci alanı silme işlemini gerçekleştirmiş olabilirsiniz. İkinci alanda mevcut açtığınız uygulamalar, bilgiler silinecektir.

Tavsiye Yazı; Mobil Yardım ve Destek Hattı

Bu konumuzda Xiaomi ikinci alan nasıl iptal edilir, kaldırılır bunu yazımızda vermeye çalıştık. Konumuz ile ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer mobil sorunlarınız için mobil destek sayfamız üzerinden bize tüm sorunlarınızı sorabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın