Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi güncelleme ile wifi kopması yaşıyorum

13 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, sizlerden gelen sorulardan biride Xiaomi kullanıcıları tarafından yaşanan hatalardan son güncelleme ile wifi kopması yaşanmasıdır.

Son gelen güncelleme ile sürekli kablosuz ağ ( Wi-Fi ) kopması yaşaması ve internetin gidip geldiğinden şikâyet etmiştir.

Her şeyin sapa sardığı ve böyle giderse telefonu değiştireceğinden bahsetmektedir. Sizin de sorunlarınız için mobil cihaz sorunları sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Her yeni gelen güncellemeler ile telefon, tablet veya bilgisayarın kararlı çalışacağına dair bir kural yoktur. İlk çıkan güncellemelerde mutlaka bir yeri yamalarken bir taraftan da bozulacaktır daha sonralarında yama güncellemeler ile bu sorun düzelecektir.

Bu nedenle siz, siz olun her çıkan yeni güncellemeyi yüklemeden önce yorumları takip ederek yaşanan sorunlar varsa gözden geçiriniz.

XİAOMİ WİFİ KOPMASI SORUNU

Ayarlar > Şifreler & Güvenlik > Konum > Kablosuz ve Bluetooth taramalarını devre dışı bıraktığınız da sorunun çözüldüğü görülmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Fakat yeni gelen güncellemeleri de bekleyerek bu sorunun düzeltmesini beklemek gerekecektir. Bu problem çoğu kişide görüldüğü için genel bir hata durumu söz konusudur.

Bu konumuzda Xioami internet kopması sorunu çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer tüm konularda sorular için soru sor sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın