Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi FastBoot Mod Nasıl Kapatılır

1.547 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi telefon modellerinde Fastboot Mod kapatma konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Konumuza başlamadan önce Xiaomi Fastboot Mod nedir, ne işe yarar bununla ilgili olarak yeni başlayan kullanıcılar için bilgi vereceğiz daha sonra Xiaomi Fastboot Mod kapatma işleminin nasıl yapıldığına dair anlatımıza geçeğiz.

XİAOMİ FASTBOOT MOD NEDİR

Android işletim sistemli cihazlarınızda, Android işletim sistemini yeniden kurmak için geliştirilmiş bir alt yapı mimarisidir. Biraz daha anlaşılır bir dilden yazmak gerekirse, USB aracılığı ile bilgisayar sayesinde Android cihazların dosya sistemine yazmayı sağlayan komut olarak nitelendirilmektedir. Genel olarak telefonlarda yaşanan problemler, hataları düzenlemek için servise gitmeden evinizde halledebileceğiniz bir yapıdır.

XİAOMİ FASTBOOT MODA GİRME

Bu moda giriş yapabilmek için telefonun mevcut fiziksel tuşlarını kullanmak suretiyle giriş yapabilirsiniz. Bunun için telefonun sesini açma tuşu + güç tuşu yardımını kullanarak Xiaomi Fastboot Mod girmek için kullanılmaktadır.

Genel olarak telefonu kapalı konuma alın ve telefonun üzerinde bulunan sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basarak ekrana Logo gelene kadar basılı tutulur ve Logo geldiğinde basma işlemini bitirerek girebilirsiniz.

XİAOMİ FASTBOOT MOD’DAN NASIL ÇIKILIR

Şimdi buraya kadar Xiaomi Fastboot Mod nedir, Xiaomi Fastboot Moda nasıl girilir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuza sıra geldiğinde bu moddan çıkma işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış hakkında bilgi vereceğiz.

Xiaomi Fastboot Mod çıkmak aslında oldukça basittir. Bu modu kapatmak, sonlandırmak için GÜÇ TUŞU uzun süre basılı tuttuğunuzda bu modülden çıkmış oluyoruz.

TAVSİYE VİDEO;

Bunun dışında telefonun üzerinde yer alan sesi kısma tuşu ile Reboot System Now menüsü üzerine geldiğinizde güç tuşuna basın, telefon yeniden başlayarak bu mod üzerinden çıkmış olacaksınız.

Bu konumuzda Xiaomi Fastboot Mod kapatmak hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzda ilk önce ne, nedir sonrasında bu modu kullananlar için nasıl devre dışı bırakılır bunu anlatmaya çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için yorumlar sekmesini kullanabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Xiaomi FastBoot Mod Nasıl Kapatılır (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın