Sponsorlu Bağlantılar

HTC Exodus 1 format nasıl atılır

16 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda HTC Exodus 1 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktasına değineceğiz daha sonra HTC Exodus 1 sıfırlama konusunu anlatmaya geçeceğiz.

HTC Exodus 1 başta olmak üzere diğer cihazlara, virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, teknik servis öncesi genellikle cihazların içi sıfırlanmaktadır. HTC Exodus 1 formatlama öncesinde cihazın bir yedeğini mutlaka alınız.

Telefon rehberi, notlar, videolar, fotoğraflar ve diğer önemli dosyalarınızı yedekledikten sonra HTC Exodus 1 silme işlemine geçiniz.

ANDROİD REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

HTC Exodus 1 yedeğini aldıktan sonra telefonun şarjının %50 altında olmadığından emin olunuz. Bu noktalara dikkat ederek şimdi cihazın içindeki tüm bilgileri silelim.

HTC EXODUS 1 NASIL SIFIRLANIR

Android tabanlı işletim sistemi olduğu için ilk önce cihazın içinden menüleri kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Sıfırla genellikle bu adımları takip ederek cihazın içindeki tüm bilgileri silebilirsiniz. Böylece ilk gün gibi tertemiz eski ayarına geri alabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi HTC Exodus 1 hard reset atma işleminde telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanmaya tuşlar sayesinde cihazın içindeki bilgileri sileceğiz.

HTC EXODUS 1 NASIL FORMAT ATILIR

HTC Exodus 1 fabrika ayarına geri döndürmek için cihazın üzerinde fiziksel tuşları kullanacağız. Sırasıyla şu adımları takip edelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun üzerinde yer alan sesi kısma tuşu ve güç tuşuna birlikte basarak ekrana Logo gelene kadar basılı tutun.
  • Ekrana Logo geldiğinde tuşlara basma işlemini bitirin
  • Download Mode
  • Reboot to BootLoader
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla HTC Exodus 1 fabrika ayarına geri alma işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde telefonun sesini açma ve güç tuşunu kullanarak menüler arasında geçişler yapabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda HTC Exodus 1 silme işlemini anlattık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın