Sponsorlu Bağlantılar

xaudio2_1.dll Sorunu Nasıl Çözülür?

390 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunlarının başında gelen virüsler , mavi ekran hataları ( blue screen ) ve dll hatalarıdır. Bu konumuzda xaudio2_1.dll sorunları nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. xaudio2_1.dll hata mesajı alıyor iseniz xaudio2_1.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.

Bu konumuzda xaudio2_1.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak xaudio2_1.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

xaudio2_1.dll Problemi Nasıl Çözülür?

xaudio2_1.dll indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki vermiş olduğum adımlara göre işletim sistemin ne ise ona göre klasörün içine atın ve bu dosyayı fixleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 xaudio2_1.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags – Etiketler ;

xaudio2_1.dll çözümü , xaudio2_1.dll Windows 10 , xaudio2_1.dll Windows 7 , xaudio2_1.dll hatası nasıl çözülür , xaudio2_1.dll sorunu nasıl çözülür , xaudio2_1.dll problemi , xaudio2_1.dll error , xaudio2_1.dll sorunsalı nasıl çözülür , xaudio2_1.dll kesin , xaudio2_1.dll yorum , xaudio2_1.dll win10 , xaudio2_1.dll fixer

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın