Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da beğenilerden para kazanılır mı?

2.842 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu olan İnstagram’da her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Kullanıcı sayısı 2015 yılında 400 milyon olarak açıklanan ve bu sayı gittikçe yükselen instagram kullanıcı sayısında bu artış , ürün satışı yapanlarında dikkatini çekmiş bulunmaktadır.

instagramda-begeni-ile-para-nasil-kazanilir

İnstagram üzerinden mümkün oldukça daha fazla kişiye ulaşmayı ve ürün satışını arzulayan firmalar , bireysel satıcılarda yerini almıştır. Direct ürün satışları ile para kazanmayı amaçlayan firmalarda felsefe para kazanmaktır. 

Ama sizlerden gelen sorulardan bazılarında beğeniden para kazanmak mümkün müdür? sorularına cevap arayacağız. İnstagram’da beğeni başı para kazanma maalesef mümkün değildir. Beğeni kazanarak para kazanılmıyor. Eğer instagramdan para kazanmak istiyorsanız takipçi sayınızı organik olarak artırarak ürün tanıtımları yaparak yani ürün reklamları yaparak para , kazanç sağlayabilir kazanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın