Sponsorlu Bağlantılar

Worpress Anket Eklenti Plungin

941 views
Sponsorlu Bağlantılar

WordPress tabanlı web blog sayfası kullanıyorsanız bir çok eklentinin kolaylığından yararlanabilirsiniz. Bunu akıllı telefonlarda uygulamalar gibi düşünebilirsiniz. isteğe göre her türlü uygulamalar ile işinizi kolaylığa dökebilirsiniz. WordPress plung-in eklentileri de aynen bu şekilde hazır blogunuz için bir çok şeyi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Bu konumuzda wordpress eklentilerinden biri olarak anket veya bilgi toplama eklentisi ile merak edilen konular hakkında site ziyaretçilerine sorabilirsiniz. Polls özelliği diyebileceğimiz bu eklenti wordpress eklentileri gibi kurarak kullanabilirsiniz.

wp-polls plungin eklentisi ile ziyaretçilerini bir çok soruları sorarak cevap alabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan anket eklentisi oldukça işinize yaracak gibidir.

wordpress-polls eklentisi

 

Anket Eklentisini “https://wordpress.org/plugins/wp-polls/” adresi üzerinden inceleyebilir ve eklentiyi link yardımı ile bilgisayara yükleyebilirsiniz.

Anket Eklentisi nasıl Kurulur? wp-polls eklentisi diğer eklentilerde olduğu gibi kurulumu aynıdır. Bunun için daha önceki anlattığım konuyu inceleyebilirsiniz. WordPress Eklentisi Nasıl Kurulur? inceleyin.

Arama Tags & Etiket ;

wordpress anket eklentisi , wordpress polls plungin , anket eklenti kurulumu , wordpress bilgi araştırma eklentisi , wordpress anketör eklentisi , Anketörlük , wordpress eklentileri

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın