Sponsorlu Bağlantılar

WordPress tema siteleri

54 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bugüne kadar wordpress tema kurulumu, eklentiler, bileşenler hep bunlardan bahsetmiştik. Bu yazımızda wordpress de kullanabileceğiniz tema siteleri listesini sizlere vermeye çalışacağız.

Ücretli tema veya ücretsiz tema kullanımı için siz takipçilere tema sitelerini vereceğiz. Şunu söylemek gerekirse internetten indireceğiniz warez siteler sonradan başınızı ağrıtacaktır.

Bu nedenle şahsıma ait tavsiye uygun olarak sektörünüze ait tema satın alarak sonradan başınızın ağrımamasıdır.

ÜCRETSİZ TEMALAR;

WordPress de kullanabileceğiniz ücretsiz temalar için “https://tr.wordpress.org/themes/ adresi üzerinden temaları indirerek kurabilirsiniz.

TEMA NASIL KURULUR?

ÜCRETLİ TEMALAR;

Ücretli tema alabileceğiniz en çok satın alınan siteler arasında Theme Forest olarak siteyi ziyaret ettiğiniz de temaları göz atarak satın alabilirsiniz. Bunun dışında internetten ücretli wordpress tema olarak arattığınız da karşınıza onlarca site çıkacaktır.

Bunun dışında diğer satın alınabilecek site isimleri Wpify, Elegant Themes, Woo Themes, iThemes olarak isim verebiliriz. Bir çok Türk yazılımcının geliştirmiş olduğu wordpress tema sitelerini bulabilirsiniz.

Sektörünüze göre tema arıyorsanız Kurumsal, Portallar, Sağlık, Teknoloji, Haber, Kadın, Müzik, Sinema temaları mevcuttur.

Unutmayın wordpress tema siteleri üzerinden referanslarını kontrol ederek satın alımlar yapınız. Rastgele internet üzerinden tema kullanmamanız dileğiyle…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın