Sponsorlu Bağlantılar

WordPress resim galeri eklentileri

124 views
Sponsorlu Bağlantılar

WordPress alt yapısıyla kurulu bir siteniz varsa yazılar arasında kullanabileceğiniz en önemli eklentiler arasında resim galerisi oluşturma eklentisidir.

Bunun için kullanabileceğiniz galeri eklentileri wordpress de aşağıda sizler için listeledik. 2020 ve 2021 yıllarında yeni eklenen eklentiler mutlaka yerini alacaktır böylece bu listelerde zamanla değişiklik oluşabilmektedir.

WORDPRESS GALERİ EKLENTİLERİ

  • NEXTGEN GALLERY

Bu eklenti bir çok wordpress kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Eklentiyi indirebilmek için “https://tr.wordpress.org/plugins/nextgen-gallery/ adresi üzerinden indirebilirsiniz.

  • UBULLBOARD SLIDER

Slider galeri için en iyi eklentilerden biri diyebiliriz. Kurulumu için “http://sliderwordpress.com/ubillboard-slider-wordpress/ adresi üzerinden indirip kullanabilirsiniz. Fakat ücretli bir eklentidir.

  • THETHE IMAGE SLIDER

Yazılara slayt ve galeri ekleme eklentisidir. Resimlere link verme özelliği de olan bu eklentiyi indirmek için “https://wordpress.org/plugins/tags/image-slider/” adresi üzerinden indirip kurulabilir.

  • JQUERY COLORBOX

Geniş efektler içeren bu eklentiyi “https://tr.wordpress.org/plugins/jquery-colorbox/” adresi üzerinden indirebilirsiniz.

  • POLARDİD GALLERY

WordPress de kullanabileceğiniz galeri eklentilerinden biri olan bu eklentiyi “https://wordpress.org/plugins/polaroid-gallery/ adresi üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz wordpress galeri eklentisi 2020 ve diğer yıllarda güncelleneceği için wordpress eklenti sitelerinden yeni eklenen resim galeri eklentilerini mutlaka kontrol ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın