Sponsorlu Bağlantılar

WordPress iletişim eklentileri

68 views
Sponsorlu Bağlantılar

WordPress de en önemli eklentilerden ve olmazsa olmazlardan iletişim form eklentileridir. Sitenizde müşterileriniz, ziyaretçileriniz sizinle daha iyi bir iletişim kaynağı sayesinde kontak kurabilmesi için iletişim kanallarına ihtiyaç vardır.

Bunlar arasında da sizler için derlediğimiz en iyi wordpress iletişim eklentileri sizler için aşağıda derledik. Bu eklentileri sitenizde kullanabilirsiniz.

WORDPRESS İLETİŞİM EKLENTİLERİ

En fazla yüklenen iletişim eklentileri arasında sizler için derlediğimiz eklentileri listeledik. Bu eklentiler 2020 ve 2021 yılında farklılık gösterebilir yenileri eklenebilir bunun için güncellemeleri wordpress plugins sayfasından takip edebilirsiniz.

CONTACT FORM 7

WordPress de en çok kullanılan eklentiler arasında yer alan bu eklenti yazı içinde veya sitenizin herhangi bir yerinde kullanabileceğiniz eklentilerdir.

Oldukça fazla tercih edilen bu eklentiyi “https://tr.wordpress.org/plugins/contact-form-7/ adresi üzerinden indirip kullanabilirsiniz. Spam yorum ve Captcha desteği de suan bu eklenti oldukça başarılıdır.

CONTACT FORM CAPTCHA

Bu eklentiyi kullanmak için Captcha API anahtarı almanız gerekecektir. Bunun için “https://www.google.com/recaptcha” adresi üzerinden üyelik gerçekleştirmeniz gerekecektir. Ardından kullanımı kolay olan bu eklentiyi “https://tr.wordpress.org/plugins/contact-form-7-simple-recaptcha/” adresi üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

DYNAMIC CONTACT FORM

Sitenin sağından veya solundan açılabilen iletişim form eklentisidir. Bu eklentiyi “https://tr.wordpress.org/plugins/contact-form-7-dynamic-mail-to/ adresi üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

MM FORMS

Bu iletişim form eklentisi özel teşekkür gönderen bir eklenti özelliğine sahiptir. Bu eklentiyi wordpress plugins sayfasından indirebilirsiniz.

WordPress alt yapısında en çok kullanılan ve tercih edilen iletişim form eklentisi olarak contact form 7 eklentisidir. Bu eklentiyi sitenizde her türlü sayfada kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda en çok indirilen wordpress iletişim form eklentisi konusunda sizlere oluşturduğumuz liste ile hangi eklentiler kullanır bunu sunmaya çalıştık. Bu konumuzda ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın