Sponsorlu Bağlantılar

WordPress online bilet eklentisi

679 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda wordpress tabanlı web site üzerinden online bilet satışı eklentisi arayan kullanıcılar için sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Bazılarımız internet üzerinden sinema, uçak, tren, spor, tiyatro, konser, seyehat ve aklımıza gelmeyen biletleri site üzerinden satmayı düşünenler için son derece kullanışlı ir eklenti arayabilirler.

Bu eklentimiz kullanıcıların katılacağı etkinlik için bilet satışlarını yönetebileceği e-bilet satışı yapacağınız plugins için aşağıda size vereceğimiz adres üzerinden sitenize kurarak satış yapabilirsiniz.

ONLİNE BİLET SATIŞ EKLENTİSİ WORDPRESS

Müşterilerinize site üzerinden bilet satışı yapmak için müşterilerin bilet almaları için kullanacağımız eklentiyi “https://wordpress.org/plugins/ticket-tailor/ adresi üzerinden indirerek wp eklenti kurulumu yaparak sitenize entegre edebilirsiniz.

Ayrıca online wp bilet satma eklentisi ile neler yapılabilir hemen bunu aşağıda sizlere sıralı şekilde vermeye çalıştık.

  • Kolay kurulum
  • Birden fazla bilet satışı
  • Bilet ücreti veya etkinlik için ücretsiz kayıt
  • Paypal ve diğer kredi kartlarını desteklemektedir.
  • Özelleştirilebilir
  • Sipariş yönetimi
  • Bileti barkodlu olarak otomatik gönderim
  • 10 dil desteği

Yukarıda özellikler dışında entegrasyon olarak Paypal, mailchimp liste, Facebook sayfanıza etkinlik kaydı gibi birlikte çalışabileceği üçüncü parti yazılımlara entegre edebilirsiniz.

Bunun dışında bilet satış eklentisi wordpress için “https://tr.wordpress.org/plugins/tags/ticket-sales/” adresi üzerinden başka eklentileri de inceleyebilir size en uygun wp bilet satışı eklentisi kullanabilirsiniz.

WORDPRESS EKLENTİ KURULUMU

Yukarıda konumuzda wordpress bilet satma eklentisi arayanlar için hangi eklentileri kullanabileceğinizi sunduk eklentiler ve diğer konularımız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın