Sponsorlu Bağlantılar

WordPress medya oynatma eklentileri

87 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda en iyi wordpress medya oynatıcı eklentileri nelerdir, hangi eklentileri kullanmalıyım konusunda sizlere tavsiyeler vermeye çalışacağız.

WordPress alt yapısıyla kullandığınız sitelerde yazı içinde, makalelerde video oynatmak istediğiniz de video gösterimde sizler için kullanabileceğiniz en iyi, en çok yüklemen video oynatma eklentilerini sizler için aşağıda listeli olarak derledik.

EN İYİ WP MEDYA OYNATMA EKLENTİLERİ

Medya oynatıcı eklentiler site içinde video gösterimi yapabileceğiniz tüm video sitelerinden embed yaparak videoları sitenizde yayınlamanıza yardımcı olan eklentilerdir.

 Yakın zamanda wordpress yazı editörü içinde ayrıca Vimeo, Dailymotion, Youtube video içeriklerini eklemenize yarayan güncellemelerle ile kullanılmaktadır. Siz ayrıca eklenti ile bu işleri yürütmeyi sağlamak isterseniz eklentileri kullanabilirsiniz.

KVS FLV EMBED

Bu eklenti ile wp sitenizde videoları kolaylıkla embed ederek sitenizde oynatmayı sağlayabilirsiniz. Bu eklenti indirmek için “https://tr.wordpress.org/plugins/kvs-flv-player/ adresi üzerinden oynatıcıyı indirebilirsiniz.

FLOW VİDEO PLAYER

Wp sitenize kısa kod eklemek suretiyle video oynatıcı yerleştirerek istenilen yerlerde videolarınızı izlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bu eklentiyi ücretsiz olarak indirmek için “https://tr.wordpress.org/plugins/flowplayer6-video-player/” adresi üzerinden indirebilirsiniz.

VİDEO POPUP

Bu eklentide lightbox şeklinde açılarak youtube, mp4, vimeo, soundcloud videolarını desteklemektedir. Video popup eklentisi için “https://tr.wordpress.org/plugins/video-popup/ adresi üzerinden indirebilirsiniz.

WORDPRESS VİDEO EKLENTİSİ

Yukarıda saydığımız eklentilerin dışında kısaca listelemek gereken eklentiler arasında kullanabileceğiniz diğer eklentiler;

  • Arve advanced responsive embedder
  • Video slider
  • Video grid
  • Video gallery
  • Video background
  • Wonder plugin video embed

Bu eklentileri sayabiliriz en iyi video oynatıcı eklentiler 2020 ve 2021 yıllarında yenileri ekleneceği için güncellemeleri yeni eklenenleri takip etmek amaçlı olarak “https://tr.wordpress.org/plugins/search/play+video/ arama sonuçlarından sizde takip edebilirsiniz. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın