Sponsorlu Bağlantılar

WordPress küfürsüz yorum eklentisi

92 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda wordpress alt yapısını kullanan sitelerde ziyaretçilerin sitenizde ziyaret esnasında makalelere yapmış oldukları yorumları filtreleyen, süzen ve küfürsüz yorum bırakmayı amaçlayan eklentileri sizler için derledik.

Aşağıda vereceğimiz eklentilerin genel özellikleri yazılarınızda yapılan yorumları denetler ve küfür manasına gelen kelimeleri tespit ederek **** gibi yıldızlı bir şekilde sansürler böylece diğer kullanıcılar tarafından temiz bir içerik görünümü saklamaktadır.

WORDPRESS KÜFÜRLERİ SANSÜRLEYEN EKLENTİLER

Sizde kendi sitenizde küfürleri filtrelemek suretiyle sansürleyen eklentileri kullanmayı herkes istemektedir. Bu nedenle aşağıda wp sitenizde kullanabileceğiniz son derece kullanışlı eklentileri sizler için derledik.

WP SMİLEY EKLENTİSİ

Bu eklentide yasaklı kelimeler veya belirlediğiniz herhangi kelimelerin yerine ifadeler yani smiley ifadesini bırakabilirsiniz.

AKİSMET

Bu eklenti beklentilerin fazlasını yerine getirmektedir. Spam yorumlar dışında küfürlü ve içerisinde yönlendirme link adresi olan yorumları çöp yorumlara atmaktadır. Aynı zamanda yorum kontrolü de yapabilirsiniz. Yorumları onaylamak suretiyle kontrolünüz altında tutabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz iki eklentiyi de wordpress küfürsüz yorum eklentisi olarak kullanabileceğiniz son derece başarılı eklentilerdir.

Bu yorum wp sansür eklentisi olarak sizlere verdiğimiz iki eklentiyi kullanabilirsiniz. Bunun dışında sizlerinde bu konuyla alakalı eklemek istediğiniz eklentiler veya bilgi için sayfamızın hemen altında yorumlar bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın