Sponsorlu Bağlantılar

WordPress anket oylama eklentisi

157 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda wordpress alt yapısını kullanan sitelerde kullanılabileceğiniz elverişli eklentilerden olan oylama eklentisi veya diğer adıyla anket eklentilerini sizler için bu yazımızda listelemeye çalıştık.

Sitenizle kullanabileceğiniz en iyi oylama eklentilerini bu yazımızda sizler için listeledik, bu listede 2019 veya 2020 yıllarında yenileri eklenebileceğini unutmayınız. Bu listeleri wordpress plugins sitesi üzerinden ara sıra kontrol etmeniz de fayda vardır.

WORDPRESS OYLAMA EKLENTİLERİ

En çok yüklenen wordpress anket eklentilerinde en iyi 5 eklentiyi sizler için listemizde yer verdir. Bunun dışında sizinde eklemek istediğiniz eklentiyi sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

WP DEMOCRACY

Son derece basit kullanımı olan bu eklentiye sahip olmak için “https://tr.wordpress.org/plugins/democracy-poll/ adresi üzerinden eklentiyi indirip kurabilirsiniz.

WP POLLS

Alanında en iyi eklentiler arasında ve en çok indirilen anket eklenti arasında yer almaktadır. Bu eklentiye ücretsiz olarak “https://tr.wordpress.org/plugins/wp-polls/ adresi üzerinden indirip kullanabilirsiniz.

LIKE THİS

En çok yüklenen anket eklentileri listemizde like this eklentisini “https://tr.wordpress.org/plugins/wp-ulike/ adresi üzerinden indirerek kullanabilirsiniz. Bu eklentide ziyaretçiler tarafından beğenilmesini sağlayan eklentidir.

ANKET EKLENTİSİ WORDPRESS

En iyi anket eklentisi 2019 yılında kullanılanlar arasında listemize devam ediyoruz. Aşağıda eklentilerden uygun olanı sitenize kurarak kullanmaya ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

WPFORMS

Kolay kullanım arayüzü ile ziyaretçiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir bu eklentiye sahip olmak için “https://tr.wordpress.org/plugins/wpforms-lite/ adresi üzerinden indirip kullanabilirsiniz. Yazımızın sonun video da wp eklenti nasıl kurulur bunu sizlere video anlatım ile bilgilendireceğiz.

RESPONSİVE POLL

Wp de anketler oluşturmak için kullanabileceğiniz wordpres en iyi anket eklentileri arasında yerini almıştır. Bu eklentiyi kullanabilmek için “https://wordpress.org/plugins/poll-wp/ adresi üzerinden indirip sitenize kurabilirsiniz.

COMMENTS VOTE

Sitenizde ziyaretçilerin yazılarınıza + veya – olarak puanlama yapmasını sağlayan eklentidir. Bu şekilde oylama yapılarak oylama eklentisi olarak kullanılmaktadır. Bu eklentiyi ise “https://wordpress.org/plugins/comment-popularity/ sahip olabilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere wordpress en iyi oylama eklentileri, en iyi anket eklentileri wordpress de kullanılmak üzere hazırladık. Sizlerinde tavsiye edeceğiniz eklentileri sayfamızın altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın