Sponsorlu Bağlantılar

WordPress içerik altı kenar çubuğu nasıl düzelir

225 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda wordpress içerik altı kenar çubuğu hatası konusunda nasıl çözülür? Konusunda sizlere destek vermeye çalışacağız.

Yeni başlayanlar veya kodlama hatası nedeniyle içerik altında kenar çubuğunun bozuk olması sinir bozucu bir hal alabilir. Bu sorun genel olarak html kodlaması alakalı bir durumdur.

Kenar çubuğu sorunu çözümü için aslında çözüm basittir fakat bu hatanın olmasında yapılan hatalar nedeni ile gözden kaçtığı için problem yaşanmaktadır.

WORDPRESS KENAR ÇUBUĞU KAYMASI SORUNU

Eğer tema düzenlemesi yaptınız ve içerik altında kenar çubuğu kayması nedeniyle problem yaşanıyorsa o zaman yaptığınız işlemleri tekrar gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Div etiketi kapatmadıysanız bu problemin yaşanması kuvvetli muhtemel bir ihtimaldir. Div etiketi kapatılmadığı için içerik alanının altında kenar çubuğuna neden olabilir.

Wp kenar çubuğu sorunu yukarıda görüldüğü gibi </div> etiketi kapatılmadığında CSS orantısız olarak genişlemesi nedeniyle oluşan problemdir.

Sonradan değişen kodlamaları gözden geçirerek kapatmadığınız <div etiketlerini </div> etiketleri bu şekilde kapatın.

Bu konumuzda wp kenar cubugu sorunu nasıl çözülür bununla alakalı olarak sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorunlarınızı sayfamızın hemen altından veya bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan tarafımıza sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın