Wordpress

WordPress Google Drive Eklentisi

WordPress Google Drive Eklentisi

Merhabalar, bu yazımızda Wp Google Drive eklentisi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. WordPress alt yapısı ile çalışan site sahipleri için işe yarar bir eklenti hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tüm aradıklarınızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

WordPress için kullanıcı dostu, son derece özelleştirilebilir ve yenilikçi bir eklenti olan Google Drive entegrasyon eklentisidir.

Bu eklenti için herhangi bir kodlama beceresine gerek kalmadan kolaylıkla kullanabileceğiniz bir eklentidir. Kısa bu eklenti nedir, ne işe yarar bununla ilgili olarak hemen anlaşılır bir şekilde bahsedelim.

GOOGLE DRİVE PLUGİN

Bu eklentimizin adı use your drive olarak geçmektedir. Bu eklenti çoğu yerden indirebilirsiniz. Bilindiği gibi website sahiplerinin sitelerine görsel eklemeleri için ftp aracılığı ile görsel medya ürünlerini yükleyerek sitelerine bu alan üzerinden eklemektedir.

Buraya kadar bir şey yok gibi gözükse de, webmaster için en büyük sıkıntı disk alanının dolu olmasıdır. Bu görseller zamanla yer kaplamaktadır. Bu nedenle işte burada Google Drive eklenti ile ftp kullanmadan Google Drive hesabınıza yükleyerek buradan sitenize görsellerinizi ekleyerek sitenizde geniş bir alana sahip olabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu eklentinin bazı özelliklerinden bahsetmek gerekirse şunları sıralamak suretiyle biraz daha geniş bilgi verebiliriz.

  • GPL Lisansı ile tamamen orijinal yasal eklenti
  • Virüs, kötü amaçlı yazılım, casus yazılım, arka plan ve diğer kötü amaçlı komutlardan arındırılmış eklenti
  • WordPress tabanlı kullanım
  • Dosya tarayıcısı
  • Fotoğraf galerisi,
  • Ses oynatıcı ve video oynatıcı
  • Bulut yükleme
  • Dosya ve içeriğe göre

Tavsiye Yazı; Anket Oylama Eklentisi

Yukarıda özellikler Worpdress Google Drive aittir. Bu eklenti güvenle kullanarak disk kapasite alanından yer açmak, kazanç sağlamak amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda wp Google drive eklenti olarak tavsiye, önereceğimiz eklentiden birini sizlere tanıtmaya çalıştık. Bu konuyla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL