Sponsorlu Bağlantılar

WordPress Belirli Kelimeye Link Verme Eklentisi

331 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Siteyi Ziyaret Ettiğiniz okuduğunuz makalenin yazıların üzerinde kırmızı renkli yazıları görmüşünüzdür. Bu yazılar belirli kelimeler üzerinde çıkan başka bir yazı için yönlendirmeli linkler dir. Bu linkler bazı reklam firmaları için bir video paylaşımı yada bir reklam bildirimi yada başka bir siteye yönlendirmek üzere verilen linklerdir.

WordPress kullananlar belirli kelimelere verilmek üzere link eklentisin den bahsedeceğim. Bu eklentimizin adı ” Automatic SEO Links ” Bu Plugins ile belirlediğiniz yazı ve link yazarak diğer işlemleri kendisi yapmaktadır. Otomatik olarak Yazıları link vererek belirtiğiniz yazılar sayesinde link yönlendirmesi verebiliyorsunuz.

Ekran Görüntüsü ;

automatic seo links

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi belirlediğiniz kelimeye link atıyorsunuz ve o yazı WordPress de yazılarınızda çıktığında o yaz üzerinde sizin atadığınız link yönlendirmiş oluyorsunuz.

Tags – Etiketler ;

yazıya link verme , link ekletisi , wordpress link eklentisi , Automatic SEO Links plugins , Automatic seo links eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WordPress Belirli Kelimeye Link Verme Eklentisi (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhaba anlatım için öncelikle elinize sağlık. Bu eklentiyi kurup yükledikten sonra ilgili alanlara link verip tanımlamaları yapıyorum kaydet diyince ekranda bomboş kalıyor. Daha öncede kullandım bu eklentiyi ama bu hatanın sebebini çözemedim. Bir fikriniz varmı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın