Sponsorlu Bağlantılar

WolfTeam Açmıyor ve Simge Çıkmıyor Sorunu ve Çözümü

288 views
Sponsorlu Bağlantılar

WolfTeam Bilim Kurgu üzerine bir çok mod bulunan Oyundur. Bu oyun oynayanlar için zaman sorunlarda çıkabilir . Bu sorunlardan biride Uyumsuzluk sorunudur. WolfTeam eğer açmıyor veya Simge Gözükmüyor ise bunu uyumluluk ayarı çözebilirsiniz.

WolfTeam Eski Sistemden geçiş ile yeni sistemde kullanacak iseniz Programı Kurduk dan sonra Masaüstün de Çalıştırmak için Kısayol üzerine geliyoruz.

uyumluluk modu

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi Kısayol üzerine gelerek Faremiz ile sağ tuş ile Özellikler bölümüne giriyoruz. Daha sonra 1 numaralı Uyumluluk sekmesine giriyoruz > 2 Numaralı  uyumluluk modu kutucuğunu işaretliyoruz >3 işletim sistemini seçerek uyumluluk durumunu etkinleştirmiş oluyoruz. Böylece Sorun çözülmüş olacaktır.

Tags – Etiket ;

WolfTeam sorunu , WolfTeam açmıyor , WolfTeam simgesi çıkmıyor ,  WolfTeam açmıyor çözüm ,WolfTeam neden çalışmıyor , WolfTeam açmıyor WolfTeam hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WolfTeam Açmıyor ve Simge Çıkmıyor Sorunu ve Çözümü (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. uzas ,elverici ,ateş ve barut karakterleri özel versiyon otomatik kanas ve bütün karakterler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın