Sponsorlu Bağlantılar

WordPress Admin Şifresini Unuttum.?

522 views
Sponsorlu Bağlantılar

Blog Sayfası , Web Sitesi wordpress üzerine kurulu olan sitelerde kurulum esnasında admin şifresi oluşturulur ve bu şifre üzerinden giriş – login olunur. Eğer bu şifre yanlış olduğunda wordpress sitesine erişim sağlayamazsınız. olası durumları göz önüne alarak wordpress admin şifresini kayıp ettiniz , unuttunuz peki ne yapacaksınız?

Administarator yani yönetici şifresini unuttuğunuzda hiç endişelenmeye gerek kalmadan bu şifreyi nasıl buluruz , nasıl öğreniriz bununla ilgili ipucu vereceğim.

Bunun için çözüm yolu wordpress admin şifresini sıfırlama yolunu veya şifreyi göstermek için phpmyadmin yöntemi ile bulmaya çalışacağız.

hostgator-and-wordpress

phpmyadmin veri tablosunu görüntülemek için veri tabanını yönettiğiniz ve veri tablosunu görüntülemeniz gerekecektir. benim veri tabanı için hostgator kullandığım için cpanel üzerinden erişim yapmaktayım. Bu yüzden hostgator üzerinden cpanel üzerinden phpmyadmin veri tablosunu görüntüleyerek wp_users tablosunu üzerinden admin şifresi bulacağımız kullanıcıyı bulalım.

seçtiğiniz kullanıcının tüm bilgileri altında user_pass yanındaki kod kriptolu yani şifrelenmiş koddur.Bu kod md5 şeklinde şifreli olduğu için buraya “e10adc3949ba59abbe56e057f20f883e” kodunu yazdığınızda md5 kodu karşılığı 123456 olarak ayarlanmış olacaktır. Böylece siz şifreyi 123456 olarak giriş yapacaksınız ardından bu şifreyi değiştirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

wordpress admin şifresi bulma , wordpress giriş şifresi sıfırlama , wordpress login password , wordpress login şifresini nasıl bulurum , admin şifresini bulma , administrator password , e10adc3949ba59abbe56e057f20f883e md5

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın