Sponsorlu Bağlantılar

Google+ Üyeliği Hesabı Nasıl Silinir ?

537 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google+ veya Google Plus kısaltma ile G+ isimlendiren Google ürünü olup Sosyal ağ ismini verebiliriz. Google Profilleri üzerine inşaat edilmiş gerçek adını kullanma üzerine +18 yaş üzeri herkesin kullanımına açılmıştır. Yakın veya diğer kişileri çevrenize ekleyerek takip edebilir ve paylaşımlarını görebilirsiniz.

g+ üyeliği nasıl silinir

Bu konumuzda ise açılan Google+ hesabı nasıl silinir? ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Açtığınız abonelik hesabınızı tamamen kapatmak için aşağıdaki adımları uygulayarak silebilirsiniz.

https://plus.google.com/downgrade/” adresi üzerinden kullanmak istemediğiniz Google Plus hesabını kapatabilirsiniz. Bu diğer Google Ürünlerinize zarar vermeyecek sadece G+ aboneliği silmiş olacaksınız.

Arama Tags & Etiket;

G+ aboneliği nasıl silinir , Google Plus Hesabı nasıl Silinir , Google+ hesabı nasıl kapatılır , Google+ Hesap Nasıl Çıkılır , G+ üyeliği nasıl silinir , Google+ Nasıl Kapatılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın