Sponsorlu Bağlantılar

iki farklı facebook sayfası nasıl birleştirilir?

4.452 views
Sponsorlu Bağlantılar

daha önceden açılmış ve sonradan tekrar açtığınız iki farklı Facebook Sayfasını ileri ki zamanlarda birleştirmeyi düşünebilirsiniz. Fazladan kontrol ettiğiniz sayfayı teke bindirerek tek bir sayfada yönetmeyi düşünebilirsiniz. Bunun için tek ideal şey facebook iki farklı sayfayı birleştirme gerçekleştirmek olacaktır.

Bu konumuzda iki facebook sayfasını nasıl birleştiririz bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağım. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederek sayfa birleştirmeyi gerçekleştireceğiz.

Facebook Sayfası Nasıl Birleştirilir?

1- “https://www.facebook.com/pages/merge/” adresi ile giriş yapıyoruz. merge = birleşme , birleştirme anlamına gelmektedir. link tarayıcıya yapıştırıp devam edebilirsiniz.

2- Karşınıza birleştirme yapacağınız sayfalar çıkacaktır. Burada birleştirme yapacağınız sayfaları seçmek için yapacağınız şey , ilk seçenek = kalmasını istediğiniz sayfayı , ikinci seçenek ise diğer sayfayla birleştirmeyi istediğiniz sayfa olacaktır.

3- Daha Sonra Bunları seçtikten sonra Sayfayı Birleştir butonu kullanıyoruz. Sayfa Birleştirme bu kadar aslında kolay bir şey .

dikkat uyarı iconu

Dikkat etmeniz gereken şey , kalmasını istediğiniz sayfa ilk seçimde belirlemeniz gerekiyor , ikinci seçtiğiniz sayfa aktarıldıktan sonra silinecektir.

Sayfalarda birleştirme sınırı var mı? birleştirme sınırı yok fazla birleştirme talebi gönderme dolasıyla bir engellemeye maruz kalmayın buna dikkat ediniz.

facebook sayfalar

Mükerrer Sayfaları Birleştirme ;

marka tanıtımı için veya satış için açtığınız sayfaları tek bir sayfada toplamak için mükerrer sayfaları birleştirme formu doldurarak sayfaları birleştirmeyi seçebilirsiniz.

  • Sayfa Panelini giriş yapıyoruz.
  • Sayfa Düzenle adımını takip ediyoruz.
  • Ayarlar > Sayfaları Birleştir ( Merge Pages )
  • Mükerrer Sayfaların birleştirmesini talep et butonu ile bir forum doldurup gönderiyoruz. Bu facebook tarafından değerlendirmeye alınmaktadır. Böylece sayfa birleştirme talebini gerçekleştirebiliriz.

İki sayfa birleştirildiğinde beğeni kaybınız olmuyor , En çok beğenisi olan sayfa ana sayfa olarak kalacaktır. Diğer tarafından birleştirme sonucu diğer sayfadaki tüm fotoğraflar , yer bildirimleri silinecektir. Tekrar birleştirme yaptığınız sayfaları ayıramazsınız.

Arama Kelimeler ;

mükerrer sayfa birleştirme facebook , facebook sayfaları birleştirme , facebook pages merge , facebook sayfalarını tek bir sayfaya dönüştürme , facebook sayfalarını tek bir sayfa birleştirme , ayrı facebook sayfalarını birleştirme , facebook sayfaları nasıl teke bindirilir , facebook sayfaları , 2016 , 2017 , 2018

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

iki farklı facebook sayfası nasıl birleştirilir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhaba , benim iki tane facebook sayfam var ve bu sayfalarimin adini degistirmek istedigimde ..sayfana sinirlamalar kondu.Sayfanizin adinin degistirilmesi engellendi diyor ne yapmaliyim bunun için ?

  2. merhaba, peki sayfanın hakkında ve bılgıler kısmını bırak veya sil gibi bir seçenek var mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın