Sponsorlu Bağlantılar

Word’de Yinelenenler Nasıl Silinir

50 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Microsoft Word’de yinelenen değerler nasıl silinir bunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

Bilgisayarımızı kullanarak Word de yinelenen sözcükleri nasıl bulacağımızı ve sileceğimizi öğreteceğiz. Genellikler, varsayılan dilbilgisi denetleyicisi tüm tekrarlananların altını çizer, ancak belirli bir sözcüğü bulmak ve bunları manuel olarak silmek için her zaman bul ve değiştir aracını kullanabilirsiniz.

Word de bir sözcüğü aramak bulmak için FİND ( Bulmak ) için kısayol tuşumuz Windows + F tuşlarına basmak olacaktır. Bu adımla “Gelişmiş Bul” seçeneği kullanarak istenilen sözcükleri bu alandan bulabilirsiniz.

Değiştirme sekmesi kısmından Bul ve Değiştir kısmına giriyoruz.

Aranması gereken sözcüğü bu alana giriyoruz daha sonra yeni değeri boş bırakıyoruz. Arama seçenekleri kısmından “Yalnızca tam sözcükleri bul” penceresini işaretleyin ve bu alanda bulduğumuz değerleri bu şekilde tespit ederek boşluk tuşu veya delete tuşu ile yinelenmiş değerleri bu şekilde silebiliriz.

Oldukça kolay bir şekilde Yinelenmiş değerleri Word’de bu şekilde bulup silebilir veya değiştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Word yinelenmiş değerler nasıl bulunur konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilir ve destek hattı üzerinden sorularınızı gönderebilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın