Sponsorlu Bağlantılar

En iyi Ön Muhasebe Programı Önerileri

4.983 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Şirketimiz için ; Çek , Senet , Cari , Stok , Fatura , Kasa , Banka  işlerini takip edebileceğim önerebileceğiniz ön muhasebe programı biliyor musunuz ?

Ziyaretçilerimiz den gelen sorulardan birisine cevap vermek istiyorum. Piyasada bulabileceğiniz onlarca Ön muhasebe programı mevcuttur. Bunlar sizin kullanım amacınıza göre değişebilir. En basit örnek verirsek Terminal PDA kullanıp araçlarınızda Fatura kesecek misiniz eğer Araçlarınızda fatura kesip bunu akşam işyerine dönüşte Ana Makinanıza aktarıp öylemi kullanacaksınız ? bu ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir ama sadece işyerinde fatura kesip cari takip edecekseniz ücretsiz programlarda bulabilirsiniz.

Peki Ön Muhasebe için kullanabileceğimiz Programlar hangisidir ?

1- Mikro Muhasebe Programı   ( Ücretli )

2-Eta SQL Muhasebe Programı  ( Benim Tavsiyem – Ücretli )

3-Turkuaz Muhasebe Programı ( Ücretsiz )

4-Zirve Muhasebe Programı  ( Ücretli )

5-Logo Muhasebe ( Ücretli )

Yukarıda Tavsiye Edeceğim Muhasebe Programları aklıma geldikçe ve İnternet’den buldukça sıraladım. Eğer E-fatura Filan kullanacak iseniz ve sağlam bir veri tabanı istiyorsanız Admin yani benim tavsiyem olarak Eta SQL dir. Benimde bir ara kullandığımı bu program oldukça güvenilir bir programdır ayrıca bu program için üçüncü parti bir yazılım firmasının yazılımı ile araçlarda fatura kesilerek aktarımda yapılabiliyor.

Not : Sizin Tavsiye Edeceğiniz Muhasebe Programları var ise yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Tags – Etiketlet ;

ön muhasebe programı , muhasebe programı , tavsiye , hangi muhasebe programı , muhasebe programı tavsiyesi , entegrator ile çalışan muhasebe programı , e fatura için muhasebe , ticari muhasebe programı, dış ticaret muhasebe takip, e-fatura , e-defter takip

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

En iyi Ön Muhasebe Programı Önerileri (19 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Benim bu konudaki tavsiyem Aymet Ticari Muhasebe programıdır. Programın SQL versiyonu mevcut. Çok kolay kullanışlı ve ETA SQL’e göre oldukça hesaplı bir program.

 2. Bir kere böyle bir yazı yazdığınız için teşekkür ederim. Ben geçmişte bu yazıda olan birçok programı kullandım, LOGO, ETA, MİKRO ve ZİRVE. Son günlerde de yeni bir program arayışım vardı ve hem buradaki yorumları hem de başka sitelerdeki yorumları okudum ve bir kaç programı da inceleme fırsatım oldu. Sonuç olarak ben de Ahmet beyin yorumunda belirttiği gibi Aymet Ticari Muhasebe programını gerçekten beğendim ve şu anda onu kullanıyorum. Bu program aslında kullanışlılık olarak diğerlerinden çok daha iyi ve daha hesaplı. Bu programın benim için tek dez avantajı programda ithalat ihracat işlemleriyle ilgili işlemlerin bulunmaması, ama onu da zaten başka şekilde takip edebiliyorum. Yine de Aymet muhasebe programı ödediğim parayı fazlasıyla hak ediyor. Eğer çok büyük bir işletmeniz yoksa tavsiye ederim, ama işletmeniz çok büyük ölçekli ise, yani 200’ün üzerinde personel çalıştırıyorsanız o zaman LOGO tavsiye ederim.

 3. Lila Mobil Ticari yazılımını öneriyorum. Web Tabanlı muhasebe yazılımı. Tablet, cep telefonu, mac dahil tüm cihazlarda çalışıyor.Stok yönetimi, cari borç- alacak takibi, müşteri analizi, karlılık durumu vb. ticari faaliyetleri ile ilgili sayısız işlem ve hareketleri takip edebilirsiniz.Barkod takibi, Sipariş ve irsaliye takibi vs de yapabilen bir uygulama.
  Lila Mobil de CRM, E-fatura, Entegrasyonlar (n11, gittigidiyor veya hepsiburada), üretim, döviz takibi vs. detay modüller mevcut.

 4. Bence muhasebe programında dikkat etmeniz gereken olumsuzlardır.

  1-) Her format attığımızda lisans parası ( etkinleştirme bedeli )!
  2-) Her güncellemede para talebi!
  3-) Her yıl ödediğimiz devir ücreti!
  4-) Telefon teknik destek ücreti!
  5-) Ulaşamadığımız bilgisayarcı!
  6-) Bilgisayarcıya ödediğimiz teknik servis ücreti!

  Bence para ödemek zorunda olmadığınız kaliteli ve kolay muhasebe programı denilince tek kelime ile onelee akıllı muhasebe programını incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. İsmini ilk defa duyuyor olabilirsiniz fakat deneyin derim. Enteresan menüleri ve işleyiş şekli var.

 5. Arkadaşlar,

  Orhan beyin yazdığı maddeler bence de önemli ve ben gerçekten bu maddelerden dolayı program arayışına girmiş ve Aymet Muhasebe programını almıştım,epeydir de kullanıyor ve gerektiğinde firmadan da destek alıyorum. Şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadılar ve programın lisans parası dışında başkaca bir para da ödemedim. Çok yakın zamanda bu firmanın E-Ticaret uygulamasını da kullanmaya başladım, şimdilik güzel gidiyor. Aslında piyasada çok gelişmiş e-ticaret uygulamaları var ama benim Aymet E-Ticareti seçme nedenim muhasebe programıyla tam entegre çalışması oldu. Gerçekten çok güzel, muhasebe programında stok tanımlıyorum, fiyat giriyorum, resim giriyorum anında satış sitemde yayınlanıyor. Reklam olmasın diye sitemin adresini vermiyorum.
  Neyse tabii ki herkes bildiği programı tavsiye ediyor.
  İyi günler,

 6. Evet Orhan Bey’e katılıyorum. Bence muhasebe programı güvenilir olmalı. Web tabanlı muhasebe programlarında teknik destek imkanı ve maliyeti daha ucuz oluyor. “www.noyax.com” un muhasebe programı nı size öneririm. Web tabanlı olduğu için teknik destek anlamında bir sıkıntı yaşamıyorsunuz sadece internet bağlantınızın olması yeterli. Dökümantasyon, video eğitimleri ve devamlı canlı destek hizmetlerini de ücretsiz alabiliyorsunuz. Ayrıca ay ücretsiz kullanma hakkınız da var ve satın aldıktan sonra bu hakkınız yanmıyor.

 7. Uzun süresir kullanmış olduğum Kursoft ürünlerini tavsiye ederim ürüne bir kez para veriyorsun ondan sonra süpriz yok 3 yıldır kullanıyorum müşteri hizmetleri var bağlanıp tak diye çözüm sunuyorlar

 8. evet arkadalar nce program lisans dyorsunuz daha sonra yaplan her gncellemede tekrar para demeniz gerekiyor. ben iki yldr onelee kullanyorum ve ne lisans nede baka bir para demedim, ayrca teknik destek iin ok hzl cevap veriyorlar.

 9. İşlerimin yoğunluğundan epeydir sosyal medya ile ilgilenememiştim, bu gün biraz bakayım dedim.
  Son mesajımdan bu yana 6 ay geçmiş, ben hala Aymet Muhasebe ve onunla entegre çalışan Aymet E-Ticaret programlarını kullanıyorum, çok memnunum. Firmada oldukça iyi çıktı, o günden bu yana ilk satın alma ücretinden başka da hiçbir ücret ödemedim, herşey yolunda. Tabi bir de işlerin yoğunluğundan nefes alabilirsem daha iyi olacak :)
  Ama Aymet programları gerçekten işlerimi kolaylaştırdı artık işlerimi geliştirmeye daha çok vakit ayırabiliyorum, ama işler bitmez tabii ki!
  Herkese kolay gelsin.

 10. Fenesoft Ön Muhasebe Programı da gayet iyi, programı “www.fenesoft.com” dan bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Fenesoft Ön Muhasebe Pro şu modülleri içeriyor ; cari hesap takibi, kasa takibi, barkodlu stok takibi, fatura ve irsaliye yazdırma işlemleri, taksitli alış ve satış takibi, personel hesaplarının takibi, kıymetli evrakların (çek ve senet) vade takibi, teklif hazırlama işlemleri ve sipariş takibi.

 11. Firmamda yıllardır kullanmış olduğum Kursoft Yazılım KRS çözümleri işinizi tam anlamıyla çözecektir. Sektörlere özel yazılımları, raporlamaları ve satış sonrası desteklerinden dolayı tercih sebebimiz olmuştur. Eğer program arayışı içerisinde iseniz denemenizi tavsiye ederim. “http://www.kursoft.com.tr”

 12. Aaro Muhasebe Programı tamamen web tabanlı bir muhasebe programıdır.
  Böylece ister Linux ister Windows masaüstü bilgisayarlarınızda veya mobil cihazlarınızdan kullanabilirsiniz.
  Ayrıca şu an 1 yıl ücretsiz kullanım kampanyası da mevcut.

 13. bizim ofis için program araştırırken reklamda medipayı buldum. pazarlama sektöründeyiz. 2 yıldır kullanıyoruz bi sıkıntı yaşamadık. Zaten bizim muhasebecimiz dışarıda biz sadece şirkette kendimiz ön muhasebeyi tutmak için aldık. her özelliği var fiyatı uygun ve firma desteği yeterli. “edipayazilim.com” kendi siteleri. tavsiye edebilirim.

  • Ben epeydir Aymet muhasebe programını kullanıyorum, program oldukça kullanışlı ve verilerim de güvende, şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım, tavsiye edebilirim. Ayrıca muhasebe programıyla entegre çalışan epeyce başka programları da var. Ben bunlardan muhasebeyle entegre olan e-ticaret yazılımını kullanıyorum işimi görüyor.Bir de yeni mobil muhasebesi çıkmış onu da yeni deneyeceğim, şimdiye kadar kullandığım ürünleree bakarak eminin o da iyidir. Denedikten sonra sizlere de sonucu yazmaya çalışırım.

 14. Meliha hanımı forumlarda, bloglarda sürekli görüyorum her yerde Aymet diyor başka şey demiyor. Bu pek tavsiye değilde reklam gibi

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın