Sponsorlu Bağlantılar

Wiper Messenger Giden Mesajı Siliyor mu..?

1.102 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bizzat Kendi Arkadaşlarım tarafından önerilen ve yakın zaman medya ve diğer teknoloji dergilerinde de yer alan Wiper Messenger , karşı tarafa gönderdiğiniz mesajı tekrar silemediğiniz ve gönderdiğiniz mesajların üçüncü taraflarca görünmesini istemediğiniz ve bunun silinmesini önem taşıyabilir.

Yada başka birine ileti olarak gönderilebilir ( forward edilebilir ) bunun gibi yolladığınız mesajların okunduktan sonra silinmesini sağlan Wiper Messenger bu avantajı ile göz doldurduğunu söylemektedir. Wiper Messenger da gönderdik den sonra alıcının posta kutusundan siliyor. Eğer bu gönderilen mesajı kullanıcı ekran görüntüsü alıyor ise bunu da göndericiye bildiriyor.

wipe Butonu-wiper messenger

Wiper Messenger bu özelliğimi okuduğum bir yerden dolayı hemen indiriyim dedim , deneme mesajı attım karşı tarafın okundu işareti de geldi ” çift tik ” işareti ama maalesef bir türlü ” Wipe ” butonu bulamadım . Wipe tuşu işareti ise sohbeti arkadaşının telefonundan silmek için ” wipe ” butonuna dokun yazmakta bunun nerede olduğunu insanlık namına buradan yazınki ben ve diğer arkadaşlar bilsin. Wiper Messenger hatalarından biride uygulamayı yükleyenlerin şifrenin gelmediğini ve uygulamanın çalışmadığını uygulamanın store bölümünde yorumlarda okuyabilirsiniz.

Tags – Etiketler ;

Wipe butonu nerede , wipe butonu ile mesaj silme , wiper messenger nedir , wiper messenger nasıl mesaj silinir , wipe ile mesaj silinmesi , wipe hataları , wiper messenger hatası , wiper kod gelmiyor , wiper , wiper msn , gizli mesajlaşma 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın