Sponsorlu Bağlantılar

winlicense hatası çözümü

1.339 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda winlicense hatası ve bununla alakalı olarak çözüm üretmeye çalışacağız. Bilgisayarda her şey yolunda gidecek diye bir şey yok bazen sorunlarla karşılaşabiliriz. Bunlardan biride winlicense sorunu ‘dur.

Zaman zaman bazı programları çalıştırmak için açtığımız da bu problemin yaşanmasına sebep vermektedir. Winlicense error nedenleri altında bir çok nedenler olabilmektedir. Bunlar arasında eksik dosyalar, virüsler, güncellemeler diyebiliriz.

Bizde bu konumuzda winlicense hata çözümü ile bu sorunun nasıl çözüleceği üzerine sizlere aşağıda bilgiler vermeye çalışacağız.

Winlicense Sorun Nasıl Çözülür?

Bazı arkadaşlar format atarak sorunun çözümünü bulmuşlar fakat her sorunun çözümü bence format olmamalıdır. En son çare olarak deneyebilirsiniz fakat sizler için vereceğimiz çözüm yolları geçersiz olursa son çare olarak deneyebilirsiniz.

  • Bilgisayarınızı güçlü bir antivirüs programı ile taratın.
  • Bilgisayarda yüklü IO bit gibi programları kullanıyorsanız bunları kaldırarak tekrar deneyin.
  • Bilgisayarda yeni bir kullanıcı oturumu açarak deneyiniz bu kullanıcı oturumunda çalışmayan programı yeniden kurarak tekrar deneyiniz eğer kullanıcı hatası ile bu oturum üzerinden kullanabilirsiniz.
  • Eğer çalıştırdığınız program da önceden bir lisanslama varsa daha önceden kurulmuş ve kullanılmış ise ya da başka kullanıcı tarafından hala kullanıyorsa bu sorun yaşanabilir.
  • Logo yazılımı kullananlarda yaşanan winlicense sorunsalı Logo tarafında yaşandığı söylenmektedir. Bunun için iletişime gerek gerekli teknik desteği alabilirsiniz.
  • Winlicense sorunu için eğer yeni yeni bu sorunu yaşıyorsanız sistem geri yükleme yaparak sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

Konumuzu ayrıca inceleyebilirsiniz. Yukarıda adımlar ile winlicense hatası çözümü için adımları gerçekleştirebilirsiniz. Bununla alakalı olarak winlicense ile ilgili sorunlarınız ve diğer problemler için sayfamızın yorumlar kısmından tarafımıza göndererek destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın