Sponsorlu Bağlantılar

Windows Klasör Görünürlük Şablonu Nasıl Değişir..?

823 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Windows klasör içindeki  belge müzik ve buna benzer dosyaların görünürlüğünü nasıl değiştireceğiz bunun hakkında Windows ipucunu vermeye çalışacağım.

Klasörde dosyalar ve resimler varsayılan olarak küçük simgeler olarak görünür . biz bunu duruma göre veya isteğinize göz estetiğine göre bu klasör görünümü değiştirebiliyorsunuz.

klasör görünümü değiştirme

Bunun için bu klasör görünürlük ayarını değiştirebilmek için Bulunan klasör içeriğine gireceğiz ve klasör içinde fare ile sağ tuşa basacağız .

klasör görünümü nasıl değişir

 

Görünüm > bölümünde seçeceğiniz kendinize göre bir ayarı seçerek klasör içerisinde görünürlüğü değiştirebilirsiniz. Bu bölümde ; Çok büyük simgeler , Büyük simgeler , Orta boyutlu simgeler , Küçük simgeler , Listele , Ayrıntılar , Döşeme  ve içerik bölümün yer almaktadır.

Not : Klasörü açtığınızda ayrı ayrı klasör olarak açılıyor ise bunun için Başlat > Denetim Masası > Klasör Seçenekleri Genel >  Her klasörü kendi penceresinde aç  olarak işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın