Sponsorlu Bağlantılar

Windows Gizli Administrator Hesabı Nasıl Açılır?

1.154 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İşletim sisteminiz ne olursa olsun , Windows 10 , Windows 8 , Windows 7 veya daha alt sürümlerinde bilgisayarınıza kurduğunuz işletim sistemlerinde mutlaka bir kullanıcı hesabı vardır. Bunu kurulum sırasında açarsınız ardından bilgisayarınıza yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz.

Normal , Sınırlı ve Yönetici hesapları olarak farklı yetkiler verilir. Bunlar Users ve Administrator tam yetkili hesaptır. Bu konumuzda tam yetkiye sahip gizli administrator hesabı nasıl açılır? bununla ilgili ipucu vermeye çalışacağım.

Bu gizli yönetici hesabını küçük bir bat uzantılı dosya ile oluşturabiliriz . Bunun için ilk önce bir text ( txt ) dosyasını masaüstünde açalım.

Gizli Admin Hesabı Nasıl Açılır?

gizli-admin-hesabi-acma

yukarıda kodları txt dosyası içine yazıyoruz.şifre=bir hesap için şifre yazın kullanıcıadı=siz belirliyorsunuz.  Daha sonra Bu txt dosyası Dosya > Farklı Kayıt diyoruz.

gizli-admin-tam-yetkili-hesabi-acma

Dosya Adı : buraya dosya ismini yazın ve .bat uzantısını yazınız. Kayıt Türü : Tüm Dosyalar (*.*) olarak seçin ve masaüstü kayıt ediniz. Daha sonra Bu dosya üzerine gelin ve fare ile sağ tuş ve yönetici olarak çalıştırın böylece bilgisayarınızda gizli admin hesabını oluşturacaksınız.

Admin Hesabı Nasıl Aktif Edilir?  << Buradan Öğrenin..!

Arama Tags & Etiket ;

admin hesabı nasıl açılır , gizli administrator hesabı oluşturma , admin hesabı açmak, admin hesabı açma Windows 10 , admin hesabı açma Windows 7 , admin hesabını aktifleştirmek , pc yönetici hesabı açma , yönetici hesabı nasıl açılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın