Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Administrator Hesabı Nasıl Aktif Edilir?

1.062 views
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft yeni İşletim sistemi Windows 8 işletim sistemi görüldüğü karışık bir yapıda değildir biraz karıştırınca windows 7 gibi aynı şekilde kullanacaksınız. Windows 8 Administrator hesabını  nasıl aktif ederim diye sizlerden gelen mesajlarla ilgili olarak hazırladığım bu konu başlığı çekmiş olduğum bir video ile pekiştirdim. izleyeceğiniz video ile Windows 8 administrator hesabını nasıl aktif ederim konusunda bilgi sahibi olacaksın. ilk önce kısa bunun nasıl yapıldığına dair kısa yol vereceğim bunun için Bilgisayarım  Simgesi üzerine gelip farenizin sağ tuşuna basıl Yönet  bölümüne giriyoruz. Burada açılan pencere de kullanıcılar Bölümüne giriyoruz bu kısımda kullanıcıların olduğu bölüm üzerinde Administrator hesabı üzerine gelip sağ tuşu ile özellikler kısmına giriyoruz ve Disable olan kısmın önündeki işareti kaldırıyoruz.

Windows 8 Yönetici Hesabı Nasıl Aktif Edilir?

yukarıda video’da yönetici hesabı nasıl aktif edilir? admin hesabı nasıl açılır? konusunda bilgi aktarmaya çalıştık, yönetici olarak çalıştır üzerinde bu hesabı aktif etmek gerekebilir. Yönetici hesabı oluşturmak için bu video içinize yarayacaktır. Bu konuda sizinde sorularınız olursa yorumlar bölümünden gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın