Sponsorlu Bağlantılar

Nvidia Geforce Now Nedir?

1.225 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya’da ekran kartı ve diğer donanım ürünlerinde lider konumda olan Nvidia yeni bir teknoloji ile yetersiz donanımlarda sorunu çözmek için Nvidia Geforce Now teknolojini duyurdu. 

Nvidia Geforce Now Nedir?

Bilgisayarda oyun oynarken sıklıkla kullanıcıların rastladığı sorun donanım yetmezliğidir. Ekran kartı , işlemci veya Ram yetersizliği nedeniyle oyunları rahat oynayamaz veya oyunu hiç kaldıramadığı için bilgisayarda oyunları oynayamazsınız. 

Nvidia , Windows ve Mac kullanıcıları için oluşturduğu Bulut Tabanlı bir oyun servisi ile yüksek donanım gerektiren , üst düzey sisteme ihtiyaç duyulan oyunları artık bulut tabanlı servisten belirli ücret karşılığında rahatlıkla oynayabileceksiniz. 

Nvidia GeForce Now ne demek bunu kısaca anlatmak gerekirse , eğer düşük donanımlı bilgisayarınızda , yüksek donanım gerekli oyunları saat bazında ücret ödeyerek oynama imkanı sağlamaktır. Bu platformdan yararlanmak için hızlı bir internet sahip olmak gerektiğini belirtelim. GeForce® GTX 1080 ekran kartı ile yüksek performans sağlayabileceğiniz bu platform’da “https://www.nvidia.com/en-us/shield/games/” adresi üzerinden abone olarak sizde hemen oynamaya başlayabilirsiniz. ilk ay ücretsiz olarak diğer aylarda $7.99 olarak abone olabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın